MWER & CO Sp. z o.o. ul. Kaliska 16, 98-300 Wieluń
+48 737 737 716
biuro@imatalo.eu

WENTYLACJA MECHANICZNA

Energooszczędne domy szkieletowe

Wentylacja mechaniczna i rekuperacja

Jaka jest pierwsza rzecz, która przychodzi Ci do głowy, kiedy myślisz o budowie własnego domu?
Architektura, planowanie, z czego zbudować ściany, ktoś pomyśli o tym, jak urządzić wnętrza domu. W porządku, większość z nas tak myśli.Tylko że współczesna wiedza przewraca tę rzeczywistość. Do tej pory powoli, ale wektor progresu został już tutaj oznaczony. Spróbuję więc Ci wyjaśnić, dlaczego główny element w Twoim domu, to wentylacja mechaniczna i rekuperacja.

Metamorfoza żywych istot trwa setki milionów lat.

Człowiek, jako odrębny gatunek ma ponad 100 000 lat. Przez cały ten czas organizmy żyły na świeżym powietrzu. Ewolucja przystosowała życie właśnie do świeżego powietrza. Jaka jest różnica między świeżym a zużytym powietrzem? Dlaczego tak łatwo jest oddychać na zewnątrz po przebywaniu w pomieszczeniu? Dlaczego lepiej oddychać w lesie? Sugerujemy, aby znaleźć odpowiedź na to i inne pytania w naszym artykule na temat świeżego powietrza: Świeże i czyste powietrze – podstawa zdrowego mieszkania.
Między innymi:

 • jak świeże powietrze wpływa na organizm;
 • jak nieświeże powietrze wpływa na organizm;
 • dlaczego powietrze w pomieszczeniach jest zawsze dużo bardziej zanieczyszczone niż powietrze zewnętrzne, nawet jeśli jest również zanieczyszczone;
 • co zanieczyszcza powietrze w naszym domu;
 • jak poszczególne czynniki zanieczyszczenia wpływają na nasze zdrowie, aktywność i efektywność.
  • Właśnie dlatego planowanie kosztów Twojego przyszłego domu powinno rozpocząć się od doboru systemów tworzących mikroklimat w Twoim domu, z których pierwszym jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Tak właśnie idziemy, tworząc nasze projekty — dom, to ergonomicznie wygodna, ciepła powłoka zapewniająca komfortowy mikroklimat dla organizmu.

 

  Oferujemy tradycyjne rozwiązania wentylacyjne z doprowadzeniem powietrza do sypialni domu oraz odciągiem brudnego powietrza w kuchni i łazience. Oferujemy komponenty do wentylacji i rekuperacji takich firm jak:

Aeris, Airwell, Alnor, Bartosz, Berluf, Brink, Chigo, Cooper&Hunter, Daikin, Dospel, Four Season, GREE,Frapol, Fujitsu, Harmann, Hyundai, Hitachi, Kaisai, KOMFOVENT, LG, MDV, Midea, Mitsubishi Electric, Noxa, Panasonic, Pro-Vent, Salda, Samsung, SystemAir, Thessla, VASCO, Vents Group, Venture Industries, Wanas.

Wentylacja mechaniczna i rekuperacja

 

  Posiadamy w ofercie rekuperatory obrotowe

 

.

Торговая платформа получения прибыли от трейдинга.Демонтаж металлоконструкций в Новогиреево и ПеровоБригада по креплению груза при транспортировке железной дорогой.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!