MWER & CO Sp. z o.o. ul. Kaliska 16, 98-300 Wieluń
+48 737 737 716
biuro@imatalo.eu

Technologia

Energooszczędne domy szkieletowe

Płyta fundamentowa

projekty domów szkieletowych Wrocław, projekty domów szkieletowych Dolnośląskie
Zobacz więcej

Stan zerowy


Wykonanie fundamentu zgodnie z projektem budowlanym po stronie inwestora (zleć wykonanie lokalnej firmie).
Gdyby padła Państwa decyzja na wykonanie fundamentu na naszą firmę – mamy ofertę wykonania płyty fundamentowej z instalacją grzewczą podłogi oraz instalacjami pod posadzkowymi przez naszą firmę. Zrobimy projekt zastępczy, ale formalności projektowe po stronie inwestora.
Przyjmujemy zlecenia na płyty fundamentowe grzewcze.

Ściany/ strop/ dach

Stan surowy


Stan surowy, to wykończony zewnątrz budynek. 
Stolarka okienna – wybór pozostawiamy po stronie inwestora, koszt montażu nie jest wliczony w ofercie. Na życzenie Państwa zamontujemy oszklenie bez ramowe nieotwierane, czyli szybę zespoloną zamiast okna, 95zł/mb z materiałem (blacha stalowa powlekana, chemia). Ten koszt zawiera obróbkę szpałet blachą. 
Stolarka drzwiowa – wybór również pozostawiamy po stronie inwestora, koszt montażu nie wliczony w ofercie. Ale w razie potrzeby montaż za nami. Ale na te dwie ostatnie pozycje, jesteśmy w stanie poszukiwania partnera.
Wewnątrz dom nie ocieplony, poszyty płytą OSB. Brak ścian działowych (w stanie surowym wybudowane są tylko nośne ściany).
Brak schodów. Komin liczymy oddzielnie, ponieważ w podstawowej ofercie zakładamy że wentylacja będzie mechaniczną, a kominek  będzie miał komin systemowy zewnętrzny. 

Stan deweloperski


Stan deweloperski obejmuje ocieplony, kompletnie wykończony budynek wykonany w standardzie energooszczędnym, wraz z instalacjami. Do wykonania pozostają prace wykończeniowe, takie jak: układanie podłóg, biały montaż, montaż oświetlenia, prace malarskie.
Instalacja elektryczna z kompletną skrzynką bezpiecznikową, na każde pomieszczenie przewidziane w cenie są 4 gniazdka, wyłącznik i punkt świetlny, instalację dzwonkową i jedno oświetlenie zewnętrzne nad wejściem.
Instalacja wodo-kanalizacyjna (oprócz tych, które będą zamontowane pod płytą fundamentową) bez białego montażu, instalacja obejmuje zasilanie w wodę ciepłą i zimną oraz kanalizacja, cyrkulacje CWU w cenie.
Tynki wewnętrzne z płyt gipsowo-kartonowych z izolacją akustyczną, pierwsze szpachlowanie w cenie (bez ostatecznego szpachlowania i malowania).
Schody wewnętrzne bez balustrad, drewno LITE C24, przekrojem 245*45mm, bez lakierowania.

Instalacja z KOTŁEM GAZOWYM po stronie inwestora, nie świadczymy danej usługi.

Торговая платформа получения прибыли от трейдинга.Демонтаж металлоконструкций в Новогиреево и ПеровоБригада по креплению груза при транспортировке железной дорогой.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!