MWER & CO Sp. z o.o. ul. Kaliska 16, 98-300 Wieluń
+48 737 737 716
biuro@imatalo.eu

Taras modułowy – podstawa domu na zgłoszenie, którego możemy zmieniać w przyszłości

Energooszczędne domy szkieletowe

Taras modułowy – podstawa domu na zgłoszenie, którego możemy zmieniać w przyszłości

Modułowy taras – podstawa dla dom na zgłoszenie. Podstawą naszej oferty domów jest oparcie ich projektów na uniwersalnym tarasie. 
Siatka osi tarasu ma wymiary 4 x 4 metry. Taras zbudowany jest na podłużnych drewnianych ramach ze słupami na przecięciu osi. Sztywność przestrzenna zapewniana jest prętami ze stali A2, FI12. Elementy drewniane wykonane z drewna C24 lite, łącznie z częściami usztywniającymi ze stali nierdzewnej i aluminium, oraz przeszkleniem, stworzą współczesne wnętrze mieszkania. Idea modułowego tarasu polega na tym, że jego układ pozwala wygrodzić z całej krytej przestrzeni tarasu część ścianami. Ta wygrodzona część, na przykład może mieć 35 m2, czyli – jako dom na zgłoszenie. Pozostała część po przeszkleniu posłuży jako dodatkowa przestrzeń użytkowa. Dlatego dach tarasu jest ciepły a podłoga jest grzewczą.

Podłoga tarasu to jeden z dwóch wariantów:

Modułowy taras – dom na zgłoszenie

na całej powierzchni z możliwością włączenia ogrzewania tylko w wybranych miejscach. Cena nie obejmuje wykończonej podłogi tarasu, ale zaproponujemy wykonanie jej jako osobnej roboty w postaci podłogi żywicowej.
Na przestrzennej ramie tarasu znajduje się ocieplony dach płaski o grubości izolacji 25 cm. Wykończenie okapów – blacha na felc. Dach tarasu – również blacha na rąbek podwójny stojący z dodatkowym uszczelnieniem taśmą butylową. Albo pokrycie z papy.
Koszt takiego tarasu obliczamy indywidualnie, ale z grubsza oscyluje w granicach 900 – 1100 zł. na m2.

W wybudowanym tarasie za pomocą lekkich, ciepłych ścian, osłaniamy obszar, którego potrzebujemy do ciepłej części domu. Pozostała powierzchnia tarasu do przeszklenia stałego lub przesuwnego – posłuży również między sezonami.
W przyszłości właściciele takiego domu w razie potrzeby będą mogli rozbudować zamieszkany ciepły obszar, co pokażę w kolejnych projektach z tej serii.

 

Торговая платформа получения прибыли от трейдинга.Демонтаж металлоконструкций в Новогиреево и ПеровоБригада по креплению груза при транспортировке железной дорогой.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!