MWER & CO Sp. z o.o. ul. Kaliska 16, 98-300 Wieluń
+48 737 737 716
biuro@imatalo.eu

IMATALO Domy + Instalacje

Zasady z którymi podchodzimy do naszych projektów...

Zasady, z którymi podchodzimy do budowy domu …

  • Dom musi być bardzo ciepły, nie zawierać mostków termicznych, nie zawierać błędów architektonicznych i sytuacyjnych. Ogrzewanie nieobsługiwane za pomocą pompy ciepła powietrze-woda, poprzez ogrzewanie podłogowe. Zapasowe źródło ciepła albo prądu, w przypadku awarii zasilania prądem. Instalacja fotowoltaiczna. Wentylacja mechaniczna z rekuperacją.
  • Dom to miejsce i maszyna do życia, daje nam komfort, zdrowy mikroklimat. Zdrowy mikroklimat to główne zadanie maszyny-domu. Dom w naszej koncepcji jest narzędziem, które pozwala inwestować w zdrowie mieszkańców.
  • Dom to inwestycja w nieruchomość. Płynność inwestycyjna – wskaźnik jej jakości. Nasi domy podobają się większości.  
  • Dom jest rozsądnym kompromisem między oszczędnością a jakością. Właśnie dlatego nasz wybór jest taki, jaki jest. Nie jesteśmy oryginalni w naszym wyborze. Dom szkieletowy – główna technologia do budowy domów prywatnych w USA, Kanadzie, Niemczech, Skandynawii etc. Wiemy dlaczego tak jest.

Działamy na terenie Wrocławia, okolic i całego Dolnego Śląska.
Skandynawskie technologii w budowie domów.

IMATALO Domy drewniane szkieletowe –
efektywność energetyczna, jakość, uczciwość.​

Budowa domu, Wrocław i okolice

Торговая платформа получения прибыли от трейдинга.Демонтаж металлоконструкций в Новогиреево и ПеровоБригада по креплению груза при транспортировке железной дорогой.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!