MWER & CO Sp. z o.o. ul. Kaliska 16, 98-300 Wieluń
+48 737 737 716
biuro@imatalo.eu

Projekt 35 m2 na zgłoszenie

Energooszczędne domy szkieletowe

Projekt 35 m2 na zgłoszenie

Pierwszy nasz projekt – projekt 35 m2, jest to dom na zgłoszenie.
Koszt budowy przez naszą firmę 120 000 zł netto
Jako pierwszą realizację, możliwa umowa, według której weźmiemy 17% od kosztu materiałów i robociznę. Ekipę damy najlepszą, VAT 8% i atrakcyjny koszt materiałów i sprzętu instalacyjnego.
W cenie budowa pod klucz z fundamentem (płyta grzewcza), instalacji elektryczna, hydrauliczna, wentylacyjna z rekuperacją, pompa ciepła z propozycji na naszej stronie internetowej zwiększy cenę o 10 500 zł, ale ta pompa z zapasem. Tak że możliwa kompletacja tańszą pompą ciepła od MDV albo podobnej w podanej cenie.
Cena uwzględnią również stacjonarne części mebli z blatu meblowego sosny.

Projekt domu na zgłoszenie, 35 m2

Dom dla dwóch osób. Zawiera pełnowymiarowe strefy kuchni, łazienki, sypialni. A zmieniając położenie szafki wiszącej z telewizorem – i pełnowymiarowego salonu, oraz całkiem wygodnej strefy roboczej w sypialnie.

Przekrój z telewizorem w pozycji otwartej kuchni. Telewizor przekątnej do 75 cali. Widok z kanapy. Rzadkich gości umieścimy na nocleg na tej kanapie albo na antresoli.

Strefa robocza w sypialnie.

Sypialnia z szafkami zabudowanymi. Stacjonarne części tych szafek w senie. Drzwiczki w cenie dodatkowej.

 

Instalacja fotowoltaiczna w tyn wariancie z przyzwoitym rabatem.

Kuchnia. Nad stropem strefa instalacyjna.

 

Projekt na zgłoszenie

Dom dobrze się integruję do tarasu modułowego z siatką osi 4 m o dowolnych wymiarach. Dlatego, żeby używać przeszklony taras w ciepłą porę roku i między sezonami przyda się zbędna moc pompy ciepła, którą oferujemy. Przy wznoszeniu tarasu zastosujemy nasze standardy a technologii. A mianowicie: taras wybudujemy na płycie fundamentowej grzewczej, zadaszenie blacha na felc podwójny stojący uszczelniony taśmą butyl kauczukową albo papa i inne.

Wynikiem takiej integracji również otrzymamy to, że dom nie będzie wyglądać  małym. 

Projekt 35 m2 na zgłoszenie

Projekt 35 m2 na zgłoszenie

 

Торговая платформа получения прибыли от трейдинга.Демонтаж металлоконструкций в Новогиреево и ПеровоБригада по креплению груза при транспортировке железной дорогой.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!