MWER & CO Sp. z o.o. ul. Kaliska 16, 98-300 Wieluń
+48 737 737 716
biuro@imatalo.eu

Jakie pokrycie dachowe najbardziej pasuje do paneli fotowoltaicznych

Energooszczędne domy szkieletowe

Jakie pokrycie dachowe najbardziej pasuje do paneli fotowoltaicznych

Zazwyczaj konstrukcję montażową instalacji fotowoltaicznej dopasujemy do istniejącego pokrycia dachowego. A jak by wyglądała ta sprawa, gdyby o o montażu paneli fotowoltaicznych zastanowili jednocześnie z wyborem pokrycia dachu? Tuż jakie pokrycie dachowe najwięcej pasuje do zainstalowania paneli fotowoltaicznych.

Jest to pokrycie blachą na rąbek podwójny stojący.

Ponieważ zamocowanie modułów fotowoltaicznych do tego pokrycia odbywa się bez jego penetracji. Oprócz tego,  taki system może być czy nie najtańszy, w porównaniu do innych pokryć. Bo zawiera minimum elementów. Ale nie koniecznie, zależy również od wykonawcy. Mamy do tej sprawy własne rozwiązania, umiemy to zrobić porządnie i niedrogo.

W ofercie naszej firmy mamy dla Ciebie jak samo pokrycie na rąbek podwójny stojący z blachy stalowej powlekanej albo blachy aluminiowej, tak i propozycja instalacji fotowoltaicznej dla dachu albo  wiaty samochodowej. Również przyjmiemy zlecenia na montaż prywatnych stacje ładowania aut elektrycznych.

Same pokrycia blachą, panelami dachowymi na rąbek, odróżnia się od innych tym, że może być jak tanim, w cenie rzędu blachodachówki, tak i najdroższym – na przykład, miedzianym, patynowanym pokryciem kosztem materiału tylko, ponad 200 euro za m2 dla skomplikowanej powierzchni dachu. Nasza firma działa w tańszym segmencie. Możemy zaproponować pokrycie z blachy stalowej powlekanej, albo z blachy aluminiowej. Koszt pierwszej to od 32,5 zł za m2 krycia netto, aluminiowej – od 59,7 zł za m2 krycia netto. Krycie netto, to ilość blachy potrzebna dla pokrycia 1 m2 dachu. Trzeba tylko brać pod uwagę, że dojdzie do tej ceny koszt obróbek po obwodzie każdej połaci. 

Dotrzymujemy standardów jak w pracach dachowych, tak i w pracach instalacyjnych.

Koszt konstrukcji montażowej w obliczeniu na jeden panel fotowoltaiczny w ofercie od naszej firmy będzie uwzględniony na poziomie rzędu 40 zł netto, indywidualnie do każdego dachu.

Konstrukcja montażowa fotowoltaiczna do rąbku

Pokrycie dachowe do paneli fotowoltaicznych

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami technicznymi. W kolejny raz przepraszam za ewentualne błędy w polszczyźnie. Przypominam, że autor tekstów jest obcokrajowcem.

 

Торговая платформа получения прибыли от трейдинга.Демонтаж металлоконструкций в Новогиреево и ПеровоБригада по креплению груза при транспортировке железной дорогой.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!