MWER & CO Sp. z o.o. ul. Kaliska 16, 98-300 Wieluń
+48 737 737 716
biuro@imatalo.eu

Carport, wiata samochodowa

Energooszczędne domy szkieletowe

Carport, wiata samochodowa

Carport, wiata samochodowa – stalowa kratownica do naziemnej instalacji fotowoltaicznej, przystosowana do zaparkowania aut.

Jesteśmy bezpośrednimi instalatorami instalacji fotowoltaicznych, to znaczy że samodzielnie projektujemy i montujemy fotowoltaikę i nie tylko instalacji PV, a i inne instalacji: Smart Home, sterowania ogrzewaniem, pomp ciepła, etc.

Oferowana wiata samochodowa, inaczej – carport, oprócz możliwości zamontowania modułów fotowoltaicznych, posłuży do ładowania pojazdów elektrycznych, gdy będzie wyposażona w ładowarkę samochodową. A taką usługę również oferujemy  – projekt i montaż wiaty samochodowej z ładowarką do ładowania aut.

Wiata, którą przedstawiamy na rysunkach, pozwoli na ​​parkowanie dwóch aut. Wiatę montujemy na palach wkręcanych do gruntu. Wymiary między słupkami są około 6 x 4 metry. Wymiary pola ukośnych elementów około 6 x 6 m, co dozwoli umieścić na tej konstrukcji 18 modułów fotowoltaicznych o wymiarach  2 x 1 m, z kątem nachylenia 20 stopni.

Konfigurację, wymiary i orientację instalacji fotowoltaicznej w stosunku do kierunku wjazdu aut możemy zmieniać indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu w tej sprawie. Również stalowa konstrukcja wiaty samochodowej może być proszkowo pomalowana w dowolny  kolor według RAL na życzenie inwestora. 

 

Koszt tej konstrukcji to 7640 zł. netto. Koszt z montażem.

Zestaw do samodzielnego montażu wiaty – 4850 zł. netto plus koszty przesyłki.

Carport, wiata samochodowa – stalowa kratownica

Koszt instalacji fotowoltaicznej 7,47 kWp – 22890 zł. netto i obejmuje:

  • MODUŁ 415W – RISEN ENERGY RSM 144-6-415M MONO HALF CUT SREBRNA RAMA -18 szt;
  • SOFAR 6.6KTL-X, Transformerless PV – 1szt;
  • Komplet okablowania i zabezpieczeń elektrycznych;
  • Konstrukcja montażowa PV;
  • Uziom instalacji;
  • Montaż.

Nie wliczony w koszt przekop i kabel podłączenia instalacji fotowoltaicznej.

 

Торговая платформа получения прибыли от трейдинга.Демонтаж металлоконструкций в Новогиреево и ПеровоБригада по креплению груза при транспортировке железной дорогой.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!